O naší dílně

Firma Umělecké kovářství a restaurátorství Grygara působí na trhu více než 15 let a zaměřuje se na autorskou a zakázkovou tvorbu, především kovářskou ruční práci, atypickou zámečnickou výrobu a restaurování uměleckých a umělecko-průmyslových děl.

Hlavním předmětem naší činnosti je výroba plotů, bran, mříží, zábradlí, nábytku, lustrů, chladných zbraní, plastik či nejrůznějších solitérů a dalších uměleckých kovářských výrobků. Dbáte na originalitu a jedinečnost? Potřebujete kování na míru? Hledáte perfektní soulad s vaším stylem, nebo spíše chcete nechat vyniknout extravaganci? Svěřte to do kovářských rukou. U nás v dílně neuslyšíte, že něco nejde. Uspokojíme i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Ke každé poptávce přistupujeme individuálně formou osobní konzultace. Po sjednání základních požadavků připravíme grafický návrh, při jehož tvorbě vycházíme z vašich estetických a cenových představ. Klademe důraz na precizní zpracování se smyslem pro detail, funkčnost a uměleckou hodnotu. Zhotovení pak probíhá tradičními kovářskými postupy s využitím moderních technologií. Při výrobě používáme kvalitní materiály, jako je ocel, nerez a ušlechtilé kovy, které lze kombinovat se sklem, dřevem, kamenem či jinými substancemi.

Součástí naší práce je také odborná montáž. Můžete se spolehnout, že k práci vždy přistupujeme s největší pečlivostí již od prvního návrhu až po závěrečnou montáž, protože naši zákazníci požadují tu nejvyšší kvalitu. Pro ukázku kovářských i restaurároských děl stačí nahlédnout do galerie.

Objednejte si kovářské služby

V případě zájmu prosím vyplňte potřebné údaje a my se vám rádi co nejdříve ozveme.